Uskrzydlona fotografia Michała Wojny

Michał Wojna – młody i niezwykle utalentowany fotograf z Kąśnej Dolnej, podjął próbę wykonania swoich pierwszych zdjęć lotniczych przy użyciu „wielowirnikowca”. Pomysł bardzo nam się spodobał, a jakość wykonywanych fotografii potwierdza profesjonalizm autora. Realizacja jest znakomitą formą prezentacji okolic Ciężkowic i Skamieniałego Miasta.

Michał Wojna w rozmowie z serwisem SkamienialeMiasto.pl wyjaśnia, skąd pomysł na takie przedsięwzięcie: – Jest to pierwszy taki realizowany projekt, mam nadzieję, że jesień doda tej realizacji „skrzydeł”, a latanie pomiędzy drzewami na terenie Skamieniałego Miasta stanie się łatwiejsze. Pomysł narodził się pod koniec zeszłego roku, kiedy to zobaczyłem pierwsze zdjęcia wykonywane tą techniką z okolic Zakopanego, szybko zacząłem śledzić fora fotograficzne, po czym zakupiłem mój pierwszy model wielowirnikowca, który mam nadzieję nie jest ostatnim. O ile pogoda będzie bezwietrzna możemy spodziewać się większej ilości zdjęć, nie tylko z Ciężkowic i Kąśnej, ale i również z pobliskich okolic.

Jak informuje nas autor „zdjęcia są wykonywane przy użyciu bezzałogowego systemu latającego. Jest to wielowirnikowiec, na podkładzie którego znajduje się aparat fotograficzny uwieczniający piękno z „innej strony”.

Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie jeden raz uda nam się prezentować w naszym serwisie znakomite zdjęcia Michała Wojny.

Zobacz galerię zdjęć lotniczych: www.zdjecia-lotnicze.info
Więcej o fotografii Michała Wojny: www.wojnamichal.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *