Noclegi Ciężkowice

Ciężkowice i okolice. Miejsca noclegowe w pobliżu rez. Skamieniałe Miasto.

Zielona Osada w Ciężkowicach.
Zielona Osada to kompleks 9 nowo powstałych, całorocznych domków położonych w Ciężkowicach w województwie małopolskim. Czyste powietrze, piękna okolica, cisza – to wszystko czego potrzeba aby odpocząć. Utrzymane w skandynawskim klimacie działają kojąco na zmysły, a przez swoją prostotę nie odwracają uwagi od tego, co widać za oknem. Dodatkowo goście mogą skorzystać z krytego, zewnętrznego basenu, balii, sauny oraz jacuzzi. www.zielonaosada.eu

Dom Słońca i Owcy
Ciężkowice, rez. Skamieniałe Miasto to doskonałe miejsce na odpoczynek na wsi. Planujecie rodzinną wycieczkę? Chcecie zanocować w klimacie chatki turystycznej 5 km od rez. Skamieniałe Miasto?

Dom Słońca i Owcy to kameralna agroturystyka o charakterze chatki turystycznej. Na gości czeka możliwość wykupienia pełnego wyżywienia- od śniadania, po kolację. Posiłki składają się z lokalnych produktów, swojskiego chleba na zakwasie, ekologicznych warzyw oraz własnych przetworów. Miejsce szczególnie polecane dla turystów i rodzin z dziećmi, chcących spędzić miły czas w prawdziwej, wiejskiej chacie. Miejsce szczególnie otwarte na osoby ceniące ciszę i spokój, bliskość natury i obecność zwierząt.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy wygodny, czteroosobowy pokój na parterze (łoże małżeńskie + łóżko piętrowe) oraz otwarte poddasze, gdzie znajduje się 10 miejsc noclegowych.

Kontakt tel. 731 778 148
rezerwacje.agroturystyka@gmail.com
https://www.facebook.com/domsloncaiowcy

Kemping, Pole namiotowe, Camping, Domki „Pod Skamieniałym Miastem”.
ul. Okrężna 1, 33-190 Ciężkowice
Camping na facebooku.

Zjazd „Relax”
ul. J.Brońka 6, 33-190 Ciężkowice
www.zajazdrelax.pl

Rynek 28, Apartament w Ciężkowicach
Apartameny Ciężkowice facebook

Pensjonat „U Martusiowej” w Ciężkowicach
ul. Krynicka 33
tel. 14 651 00 52

„Dom Pracy Twórczej”
Dworek Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
www.paderewski.tarnow.pl

Agroturystyka „Ranczo na Zagórzu”
Kąśna Dolna 26 A
www.ranczonazagorzu.cba.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne i Stajnia Koni „Paryja”
Mieczysław Solarz
38-247 Ołpiny 512
kom. 692 756 540
Paryja facebook

Bacówka na Brzance
Schronisko z klimatem i dobrą kuchnią
Jodłówka Tuchowska
Bacówka na Brzance facebook

Bacówka w Jamnej
32-842 Paleśnica
www.bacowkajamna.pl

Chatka Włóczykija
Jamna 46
www.jamna.eu

Schronisko Dobrych Myśli
Jamna 46
www.jadam.eu

Planujecie rodzinną wycieczkę?

Wakacje to czas aktywnych wycieczek i wspaniałych przygód. Mamy pewność, że wizyta w rez. Skamieniałym Mieście będzie angażującym i pełnym radości doświadczeniem. Zapraszamy do wspólnego odkrywania skarbów i tajemnic skalnego grodu w czasie Aktywnego Zwiedzania z Przewodnikiem-Animatorem.

Poznaj program wesołych, aktywnych wycieczek dla rodzin z dziećmi 5-16 lat po rez. Skamieniałe Miasto. Wakacje 2024! Zarezerwuj zwiedzanie poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIA TUTAJ.