Wycieczki po świecie nietoperzy 5-16 lat

Zapraszamy na nietoperzowe aktywności dla rodzin z dziećmi 5-16 lat. 
Przygoda, Przyroda, Edukacja, Animacja.

Pogórze Ciężkowickie, Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Jura Krakowsko-Częstochowska, Góry Opawskie, Masy Śnieżnika, Góry Stołowe, Góry Kaczawskie i wiele więcej.
Zapraszamy do świata zwinnego nietoperza podkowca małego!
Obserwacje wylotów nietoperzy, animacje, warsztaty, gry terenowe, aktywne wycieczki, niespodzianki dla rodzin z dziećmi w wieku 5-12 lat i dla każdego kto poznawać świat podkowca małego i innych gatunków nietoperzy. 3, 2, 1… lecimy!
Chcesz zapytać o najbliższe wydarzenia? 
Napisz do nas: krainapodkowca@gmail.com

Chronimy nietoperze i dbamy o ich kolonie rozrodcze: www.lifepodkowiectowers.pl
Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. Ania pisze:

    W Ciężkowicach i na skałkach byłam wiele razy, ale tym razem Skamieniałe Miasto wraz z dziećmi zwiedzałam z przewodnikiem. Pan Piotr ma świetne podejście do dzieci i pokazał walory rezerwatu poprzez zabawę, łamigłówki, legendy i bajki. Miał ze sobą także wiele ciekawych rekwizytów i robił magiczne sztuczki. Jeśli wybierasz się do Ciężkowic zachęcam do zwiedzania z przewodnikiem. Zapewniam, że nie będziecie żałować.

  2. Gosia pisze:

    Zdecydowanie polecam wycieczki z Panem Piotrem! Przewodnik ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę w niezwykle interesujący sposób. Dzięki wizycie mój bratanek super się bawił, a przy okazji poznał lokalne legendy, historię i przyrodę. Warto wybrać się do Skamieniałego Miasta z całą rodziną i skorzystać z usługi przewodnika!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *